KIRIM Haber

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Emel Kırım Vakfı Genel Kurulu Yapıldı

Emel Kırım Vakfı Genel Kurulu Yapıldı

Tarih 18 Haziran 2008, 12:45 Editör

Emel Dergisi 10 yıl aradan sonra yeniden çıkacak !

Emel Kırım Vakfı Genel Kurulu 14 Haziran 2008 Cumartesi gunu Ankara ve Eskişehir'den de gelen kurucu üyelerimizin katılımıyla yapılmıştır. Genel Kurul'da daha önce yonetim kurulunun aldığı EMEL Dergisi'nin yeniden yayınlanması kararı oybirliği ile onaylanmıştır.
EMEL DERGİSİ bundan boyle 2008 yılı sonundan itibaren 3 aylık olarak neşredilmeye başlayacaktır. Genel Kurulda ayrıca 2007 yılı yönetim kurulu ve denetim kurulu faaliyet raporları da okunarak ibra edilmiştir.. Yine Emel Vakfı senedinde kapsamlı bir değişiklik yapılması da oy birliği ile kabul edilmiştir. Yonetim kurulu bu değişiklik için yasal süreci baslatmıştır. Yapılan seçimler sonucunda, yönetim Kuruluna, Zafer Karatay, Celal İçten, Niyazi Elitok, Savas Göynüllü, Selami Kaçamak, Saim Osman Karahan ve Aysel Yılmaz, Denetleme Kuruluna Murat Vatansever ve Tuncer Kalkay asil, Ertuğrul Karaş yedek üye olarak seçilmiştir.

Zafer KARATAY
EMEL KIRIM VAKFI BAŞKANI

Bu haber 4451 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Diaspora

Türkiye'de bulunan 42 Kırım Tatar teşkilatından tarihi karar

Türkiye'de bulunan 42 Kırım Tatar teşkilatından tarihi karar Kırım Tatarlarının en büyük diasporasının bulunduğu Türkiye’de kurulu 42 Kırım Tatar teşkilatı 6-7-8 Şubat 2015 tar...

Ilgın'da Kırım Tatar Derneği kuruldu

Ilgın'da Kırım Tatar Derneği kuruldu Konya’nın Ilgın ilçesinde Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Ilgın Şubesi kuruldu.

GALERY

KIRIM Haber, Emel Kırım Vakfı'nın bir hizmetidir.
RSS Kaynağı | Emel KIRIM Vakfı

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi